Chiny wycieczka objazdowa

37 obiektów w Chinach ze swoimi skarbami znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Niezliczone dynastie cesarskie pozostawiły tu wyjątkowe skarby kultury, czy to Pałac Cesarski, czy Świątynia Nieba, Wielki Mur czy Terakotowa Armia Xian. Znane cuda natury, takie jak 7 Świętych Gór, festiwale lodowe w surowej zimie na północy i subtropikalna przyroda na południowym zachodzie będą inspirować Was w podróżach po Chinach. Wielkie rzeki Mekong, Jangcy i Żółta Rzeka wyrastają na płaskowyżu tybetańskim i tworzą wspaniałe krajobrazy na swojej drodze do morza. Chiny - to 5000 lat kultury z niewiarygodnie wieloma skarbami archeologicznymi i kulturowymi. Podczas naszych wycieczek po Chinach odkryjesz wszystkie najważniejsze atrakcje Państwa Środka.
Czy do Pekinu czy Szanghaju, czy Chiny "klasycznie" czy "w pigułce", lub w połączeniu z Tajlandią lub Hongkongiem, czy z Tajlandią lub Wietnamem - u nas znajdziesz wszystkie warianty wycieczek objazdowych do Chin.

Wycieczka: Pekin i okolice

Najbardziej popularna na rynku wycieczka do Chin. Prawie 200 potwierdzonych terminów! To 9-o dniowa wycieczka z 7 noclegami. W cenie również śniadania i kolacje. W większości terminów loty bezpośrednie. Zakwaterowanie w hotelach 4*. W trakcie tej wycieczki zwiedzisz zabytki z listy Unesco, Pekin, Wielki Mur i wiele, wiele więcej.  Wybierz wycieczkę "Pekin i okolice", zapoznaj się z programem, terminami i  "dobrymi" cenami i zarezerwuj. Może też wybrać inną wycieczkę z szerokiej gamy ofert prezentowanych na tej stronie "Chiny wycieczki".

Czas w Chinach: po przylocie do Chin zegarki należy przestawić o 6 godzin do przodu w lecie i 7 godzin w zimie. Waluta w Chinach: 1 CNY (Chiński Juan) = 0,16 USD. Czas lotu do Pekinu: ok.12 godz. Klimat: Chiny są całorocznym kierunkiem wakacyjnym. Najlepszy czas na zwiedzanie to wiosna (marzec - kwiecień) i jesień (wrzesień - listopad), wtedy temperatury oscylują w granicach 20-30 °C. Noce mogą być wtedy chłodne, ale w ciągu dnia pogoda jest odpowiednia do zwiedzania. Latem temperatury mogą przekraczać 30 °C i również jest to dogodna pora na zwiedzanie Chin.