Sankt Petersburg wycieczki

Wycieczki objazdowe po Europie? Zapraszamy do zwiedzania zabytków pięknego Petersburga i krajów nadbałtyckich z Biurem Podróży SOL-TOURS. Znajdziesz tu wycieczki objazdowe autokarem i samolotem, także terminy na białe noce. Sprawdzone od wielu lat programy. Na tej stronie znajdziesz również wycieczki do Moskwy, nad Bajkał i inne.

Nasza propozycja: "Petersburg i kraje nadbałtyckie" - 9 dni, wycieczka autokarowa, wyjazdy z Krakowa, Katowic, Warszawy i z innych miast.

Program zwiedzania: PSKÓW, NOWOGRÓD, KOWNO, DYNEBURG, PETERSBURG, CARSKIE SIOŁO, PETERHOF, NARWA, TALLIN, RYGA, WILNO. Szczegóły, ceny i terminy wycieczkiCena zawiera: 8 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2-osobowe z łazienkami) - 1 w Kownie, 1 w Pskowie, 4 w Petersburgu, 1 w okolicy Tallina, 1 w Wilnie, 8 śniadań, przejazd komfortowym autokarem, opiekę pilota-przewodnika, obowiązkową opłatę za wizę i pośrednictwo wizowe, ubezpieczenie KL (obejmuje również choroby przewlekłe), NNW i bagażu. Możliwy przednocleg w Krakowie - zobacz szczegóły.

Nasza propozycja: "Odlotowy Sankt Petersburg" - 5 dni, wycieczka samolotowa, wyloty z Warszawy.

Wycieczki objazdowe dla singli bez dopłat. Ta wycieczka przeznaczona jest również dla singli. Zobacz: single bez dopłat.