Wycieczki BP SOL-TOURS

 

 

Dodatkowe plusy

 

 • Single bez dopłat
 • Wyjazdy Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Tarnowa, Bielska-Białej i z innych miast
 • Możliwy przednocleg w Krakowie (w bardzo przystępnej cenie)
 • Ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych w cenie!
 • Sprawdzony, realizowany od wielu lat program
 • Bardzo wysoko oceniana przez naszych klientów wycieczka
 • Ten program realizujemy też dla grup

 

Wycieczki objazdowe po Europie

z Biurem Podróży SOL-TOURS

 

wycieczki objazdowe po Europie

Szanowni Państwo!

 • Katalog, który oddajemy w Państwa ręce powstał z połączenia pasji, wiedzy, zainteresowań i doświadczenia całego zespołu naszego biura i współpracujących z nami pilotów. Ale nie tylko, uwzględniliśmy również Państwa sugestie wyrażane w ankietach, aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.
  Naszą ofertę kierujemy do tych z Państwa, którzy pragną poznać urokliwe miejsca Europy. Znajdą Państwo w naszych propozycjach dużą różnorodność miejsc wartych zobaczenia: czarujące miasta z czasów średniowiecza, tętniące życiem metropolie, a także miasta, które w fantastyczny sposób łączą kontrasty przeszłości i teraźniejszości, miejsca kultu religijnego, okazałe kościoły i klasztory, tajemnicze zamki i pałace, sławne muzea z imponującymi zbiorami dzieł sztuki oraz przyrodę urzekającą swym pięknem: imponujące fiordy na północy kontynentu, potężne góry i lodowce, czarujące krajobrazy nadrzeczne nad Loarą, Dunajem, Łabą, urocze plaże nad Adriatykiem, Morzem Śródziemnym, Egejskim, pełne uroku krajobrazy Toskanii, Prowansji, Chorwacji. Każda wycieczka ma swój własny, odmienny charakter.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie pomożemy w wyborze wycieczki, odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty. Profesjonalni piloci wprowadzą Państwa w klimat poszczególnych miejsc, dostarczą ciekawych informacji na temat kultury, historii, gospodarki, zwyczajów i tradycji. 
  Dbając o komfort podróżowania, zaplanowaliśmy tak wycieczki, aby nie było zwiedzania po nocnym przejeździe autokarem. Z doświadczenia wiemy, że jest to ważne. Dlatego pierwszy nocleg jest zawsze w hotelu. Pragniemy też zwrócić Państwa uwagę na to, że zakres naszego ubezpieczenia jest rozszerzony o choroby przewlekłe. 
  Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.sol-tours.pl, na której są zawsze aktualne informacje i promocje.
  Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług, poznawania z nami Europy, kolekcjonowania miłych wrażeń oraz utrwalania w obiektywie malowniczych miejsc.

  Tamara Wysłocka-Bobko, Waldemar S. Bobko
  wraz z Zespołem


 • Biuro SOL-TOURS od 2004 roku jest koncesjonowanym Organizatorem Turystyki i posiada stosowne gwarancje ubezpieczeniowe.


  Biuro Podróży SOL-TOURS

 • Tamara Wysłocka-Bobko


  30-011 Kraków
  ul. Wrocławska 53M
  tel. 12 425 47 20, 12 343 03 04

 • www.sol-tours.pl
 •  

Opinie o naszym biurze

Dodaj opinię

Twoje dane Imię wiek i miejsce wypoczynku

Twoje zdjęcie profilowe

Dodaj zdjęcie

Podziel się swoimi zdjęciami z wypoczynku.

Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie
Dodaj zdjęcie